Week 3

Tehel Cup:

Rangers 2, Roos FC 0 Blizzard FC 0, Rampart FC 3
RVS United 0, FC Quake 2 Niagara FC 1, Southtowns FPFC 2
Ukraine 1, West Side FC 1 (West Side wins in PKs) Hamburg FC 0, Queenston FC 4
Tri Town United 0, SoHo FC 5 Buffalo United SS 4 v OP Alliance 1

Wood Cup:

Moby Ducks FC 1, 11 Stars FC 3 Tesla FC 3, Bangarang FC 3 (Tesla wins in PKs)
Devils 0, Medina Mustangs FC 4 West Seneca Panthers 3, LaSalle FC 3 (WS Panthers wins in PKs)
Celtic 1888 7, North Buffalo FC 0 FK Bosna 1, Olean 1854 FC 5
Future Stars 1, West Seneca FC 2 Iron Lungz FC 0, Delco Academy 2 (Forfeit)

Over 35:

West United FC 0 v Azzurri 0 Blue Stars FC 6 v Aliens 2
CS Italia 3 v Aztecas FC 5 Bye: Oranje

Premier:

SoHo FC 1 v Wolfpack 2 Williamsville Willies 4 v Celtic United 1
Southtowns FPFC 1 v Buffalo United SS 5 Amherst Sharpshooters 2 v BSC Raiders 2
Queenston FC 5 v Lackawanna FCY 5 East Aurora FC 1 v Clarence 2

Championship:

Roos FC 1 v NMB FC 0 Buffalo Bantu 0 v Polonia 3
Pendleton United FC 0 v BSC International 1 Celtic Hoops 1 v West Side FC 3
Niagara FC 3 v Lykan FC 2 Beast City SC 4 v Rangers 3

1st Division:

Tonawanda United 3 v Dutch FC 3 Mes Que FC 4 v Honey Badgers 4
Buffalo Celtic 2 v Los Chupacabras 3 Great Lakes Africa 5 v Hamburg FC 2
Ukraine 0 v FC Quake 4 Tri Town United 1 v Crusaders FC 0
Grand Island FC 0 v OP Alliance 3 Rampart FC 5 v Blizzard FC 1
RVS United 1 v Crimson SPAL FC 3  

2nd Division:

Celtic 1888 2 v Revolution SC 0 Olean 1854 FC 4 v 11 Stars FC 0
Future Stars 1 v Delco Academy 0 Great White Buffalo 1 v Lykan United 1
Youngstown Marksmen 7 v Kingsmen SC 0 Clarence Rebels 3 v Meerkats FC 1
WNY United Reds 0 v West Seneca Panthers 3 Devils 1 v Queen City Pride 3
FK Bosna 1 v West Seneca FC 1 DSC Buffalo 1 v Celtic Brigade 3
Devils v 11 Stars FC (5/27)  

3rd Division:

NY Elite 4 v North Buffalo FC 0 Bangarang FC 2 v Iron Lungz FC 2
Big Green SC 4 v Celtic Classic 2 Lasalle FC 1 v Tesla FC 3
Moby Ducks FC 3 v Rust Belt United 2 Medina Mustangs FC 2 v Cheektowaga 0